Φόρτωση ...
Το Skin Perfecting Face Polish τονώνει, καταπραΰνει και ενυδατώνει όλες τις επιδερμίδες. Οι φυσικοί κόκκοι απολέπισης από κουκούτσι ελιάς αφαιρούν τους ρύπους και τα νεκρά κύτταρα και προωθούν την αναγέννηση της επιδερμίδας.
Απολεπιστικό προσώπου με Βερίκοκο. Ήπιο, χωρίς αφρό σαπουνιού, απομακρύνει τα υπολείμματα, τη λιπαρότητα και το μακιγιάζ χαρίζοντας καθαρή αίσθηση πολυτέλειας. Ενισχυμένο με λαμπερό Βερικοκέλαιο και πούδρα Καρυδιού, απομακρύνει τα νεκρά κύτταρα, αποκαλύπτοντας λεία, λαμπερή επιδερμίδα. Αρκετά απαλό για καθημερινή χρήση.
Χαλαρωτικό Toner που επαναφέρει ομαλά το pH του δέρματος. Με καταπραϋντικό εκχύλισμα βοτάνων, ενυδατώνει και ανανεώνει την επιδερμίδα. Συνιστάται για κανονικές επιδερμίδες.
Χαλαρωτικό Toner με ενεργό μείγμα αντιοξειδωτικών και φυτικά εκχυλίσματα. Ιδανικό για ξηρό δέρμα.
Χρησιμοποιούμε cookies για να κάνουμε ακόμα καλύτερη την εμπειρία σου στο site μας.